Kardeluxe

Bizi Yakından Tanıyın

Hakkımızda

Binaların gereksiz yük almadan, çevreyle uyumlu ve estetik görünüme sahip, %60’a varan oranlarda ısı tasarrufu sağlayan dekoratif dış cephe ısı yalıtım sistemleri ile iç cephe dekorasyonu için hazır kartonpiyer üretimi gerçekleştiren firmamız, genç ve dinamizme sahip kadrosuyla daha kaliteli, daha hızlı ve daha ekonomik ürünler sunmayı prensip edinmiştir.

Ülkemize paralel doğrultuda bölgemizde de yalıtımın önemi her geçen gün daha iyi anlaşılmaktadır. Bunu, yaygınlaşan toplu konut inşaatları ve artan doğalgaz kullanım oranları ile Avrupa Birliği’nin ilgili EN standartlarının kabul edilmesi, kullanıldığı takdirde %50’lerin üzerinde tasarruf sağlayan dış cephe ısı yalıtımını gerekli kılmıştır.

Dekoratif dış cephe ısı yalıtım sistemleri ile daha konforlu bir yaşam ortamı oluşturan, daha güzel ve yeni görünümü ile yapınıza değer katan, yalıtım ve estetiğin mükemmel uyumuna sahip kendini kısa sürede amorti edecek yapılara sahip olmanız için birçok ürün çeşitlerimizle hizmet vereceğiz.

Marka olmak için sağlam adımlarla kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hareket edecek olan firmamız, ileri teknoloji hassas cnc makinelerimizle kurduğumuz dekoratif yapı sistemleri imalathanesi ile piyasanın en kaliteli söve ve kartonpiyerlerini üreterek her ihtiyaca cevap veren lider firma olacaktır.

Misyonumuz

Müşteri beklentilerine odaklanmış bir mükemmellik anlayışı ile farklılaştırılmış tasarımlarla, kaliteli ve yüksek standartlara sahip ürünler ve hizmet sunmayı hedefleyen firmamız; hızla değişen ve gelişen talepleri en doğru, en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır. Firmamız, dekoratif yapı sistemleri konusunda edineceği bilgi ve tecrübeleri, çevreye saygılı ve koruyucu çalışmaları, dinamik ve yenilikçi bir anlayışla sunacaktır. Sahip olunan yönetim anlayışı ile bölgede lider, bölge ekonomisinde etkin ve saygın bir yer edinmeyi ilke edinmekteyiz.

Vizyonumuz

Yaptığımız her işe farklı bir gözle yeniden bakarak, yapabileceklerimizin neler olduğunu gösteren firmamız; sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile başta çalışanlarımız olmak üzere, sektörümüzde, bölgemizde bir değer ifade edebilmek amacımızdır. İnsan kazanmak ve değer kazandırmak, tüm çabamız bunun için...

Lider İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.